Ücretsiz TV’de iletim ve canlı yayın

0

18 Bundesliga kulübü 2023/24 sezonuna hazırlanmaya başladı. Bugün hangi test oyunlarının planlandığını ve bunları TV’de ve canlı yayında nerede izleyebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

18 Ağustos’ta Bundesliga’nın başlamasından önce, Almanya üst kanadındaki 18 kulüp çok sayıda dostluk maçı oynayacak. Bu yazıda tam olarak kimin oynadığını öğrenebilirsiniz.

Bütünlük adına, 2. Bundesliga’nın tüm test maçları da listelenmiştir.

Bundesliga, dostluk maçları bugün canlı: ücretsiz TV’de yayın ve canlı yayın

  • BUGÜN (18.07.2023 Salı)

18:30: TSV Steinbach Haiger – Eintracht Frankfurt

18:30: FC Kufstein – FC Augsburg

Bundesliga: Bir bakışta yaklaşan hazırlık maçları

Çarşamba, 19/07/2023

Açılış saati: Hannover 96 – MSV Duisburg

13:00: SV Sandhausen – SV 07 Elversberg

14:00: FC Hansa Rostock – BFC Dynamo

18:00: Rot-Weiss Oberhausen – Borussia Dortmund

18:15: 1. FC Union Berlin – SK Rapid Wien

18:30: Karlsruher SC – Liverpool FC

18:30: Eintracht Braunschweig – Hapoel Tel Aviv FC

Cuma, 21/07/2023

17:30: Bayer 04 Leverkusen – SC Paderborn 07

18:00: Fortuna Düsseldorf – VfL Bochum 1848

Cumartesi, 22/07/2023

13:00: SV Waldhof Mannheim – SV Elversberg

13:00: Eintracht Braunschweig – Rot-Weiss Essen

13:00: SV Wehen Wiesbaden – Fortuna Sittard

13:00: VfL Osnabrück – Viktoria Köln

13:30: FC Schalke 04 – FC Twente Enschede

14:00: Sport-Club Freiburg – VfL Wolfsburg (2 x 60 dakika)

14:00: SC Paderborn 07 – RKC Waalwijk

14:00: FC Homburg 08 – 1. FC Kaiserslautern

14:00: Hannover 96 – Villareal

15:00: FC Hansa Rostock – FC Sevilla

15:00: FC Augsburg – PSV Eindhoven

15:00: 1. FC Union Berlin – Holstein Kiel

15:00: 1. FC Saarbrücken – Borussia Mönchengladbach

15:00 Glasgow Rangers – Hamburger SV

15:00: FC St. Pauli – Hapoel Tel Aviv

15:30: VfB Stuttgart – Vitesse Arnhem

15:30: Karlsruher SC – SV Darmstadt 98

15:30: SG Barockstadt Fulda-Lehnerz – Eintracht Frankfurt

15:30: SV Werder Bremen – FC Toulouse

16:30: FC Rot-Weiss Erfurt – Borussia Dortmund

Pazar, 23/07/2023

15:00: 1. FC Magdeburg – FC Sevilla

Pazartesi, 24/07/2023

13:00: SpVgg Greuther Fürth – Liverpool FC

Salı, 25/07/2023

18:00: RB Leipzig – Udinese Maçı

Çarşamba, 26/07/2023

12:30: Bayern Münih – Manchester City

18:00: Fortuna Düsseldorf – FC Ingolstadt

Cuma, 28/07/2023

04:00: San Diego Loyal-Borussia Dortmund

14:30: Eintracht Frankfurt – Vitesse Arnhem

18:30: Fortuna Köln – 1. FC Köln

Cumartesi, 29/07/2023

Açık saat: Borussia Mönchengladbach – TSV 1860 Münih
16:15: VfB Stuttgart – Borussia Mönchengladbach
17:30: VfB Stuttgart – TSV 1860 Münih

Açık zaman: VfL Wolfsburg – RC Lens

11:30: FC Augsburg – SSV Jahn Regensburg

12:00: Kawasaki Frontale – FC Bayern Münih

15:00: FC Augsburg – Ajax Amsterdam

15:30: TSG Hoffenheim – Glasgow Rangers

15:30: SV Sandhausen – SV Darmstadt 98

16:00: Sport Club Freiburg – Strasbourg Yarışı
18:00: Sport Club Freiburg – Strasbourg Yarışı

17:00: Parma Calcio – VfL Bochum 1848

18:00: Real Sociedad – Bayer 04 Leverkusen

31.07.2023 Pazartesi

03:00: Borussia Dortmund – Manchester United

Çarşamba, 08/02/2023

13:30: FC Bayern Münih – FC Liverpool

20:45: Olimpik Marsilya – Bayer 04 Leverkusen

Perşembe, 08/03/2023

02:30: Borussia Dortmund – Chelsea

Cumartesi, 08/05/2023

15:30: Borussia Mönchengladbach – HSC Montpellier

15:30: Sport Club Freiburg – FC Empoli

18:00: 1. FC Köln – FC Nantes

18:30: Strazburg Yarış Kulübü – SV Werder Bremen

Pazar, 08/06/2023

17:00: Borussia Dortmund – Ajax Amsterdam

Pazartesi, 08/07/2023

17:00: FC Bayern Münih – AS Monaco

20:00: Liverpool FC – SV Darmstadt 98

Bundesliga: Oynanan test maçlarına genel bakış

  • TAMAMLANMIŞ

  • Perşembe, 22/06/2023

Louisville FC – 1 FC Kaiserslautern 1:2

SG Watenbüttel/Völkenrode – Eintracht Braunschweig 1:14

Dunfermline Atletik 0-3 Aziz Pauli

SSV Kastorf – Eintracht Braunschweig 0:6

SV Staufenberg – Karlsruher SC 0:14

1. FC Herzogenaurach – SpVgg Greuther Furth 0:6

FC Coburg – SpVgg Greuther Fürth 0:7

LSG Elmenhorst – Hansa Rostock 0:17

SSV Rantzau – Holstein Kiel 0: 9

TSV Rot-Weiss Zerbst – 1. FC Magdeburg 0:14

SV Ramlingen-Ehlershausen – Hannover 96 0:3

Spvgg 06 Ketsch – Karlsruher SC 0:18

1. FC Hersbrück – 1. FC Nürnberg 1:13

Minnesota United – 1 FC Kaiserslautern 2-1

VfB Oldenburg – FC St. Pauli 0:6

SC Spelle-Venhaus – FC Schalke 04 0:3

SC Paderborn – Wuppertal SV 2: 1

Eintracht Braunschweig – Blau-Weiss Lohne 2:0

Eintracht Braunschweig – SV Drochtersen Assel 2:3

SV Westerhausen – 1 FC Magdeburg 0:4

FV Biebrich – SV Wehen Wiesbaden 1:5

SV Elversberg – Borussia Mönchengladbach II 3:1

VfV Borussia 06 Hildesheim – Hannover 96 0:4

TuRU Düsseldorf – Fortuna Düsseldorf 2:6

1. FC Nürnberg – FK Pardubice 1:0

SC Weiche Flensburg – Holstein Kiel 0:1

Türkgücü Münih – Karlsruher SC 2:3

Sportfreunde Lotte – VfL Osnabrück 0:5

Hansa Rostock – OSPA seçimi 7:0

FC Verden – Hamburger SV 2:3

RSV Eintracht 1949 – Hertha Berlin 0:6

SpVgg Ansbach – SpVgg Greuther Fürth 2:5

Pauli – Randers FC 4:1

1 FC Magdeburg – VSG Berlin 2:0

SC Paderborn 07 – SC Preußen Münster 4: 3 (120 dakika sonra)

1. FC Nürnberg – TSV Hartberg 2:2

Malchower SV – FC Hansa Rostock 0:9

Karlsruher SC – AEZ Zakakiou 6:0

1.FC Bocholt – FC Schalke 04 2:2

Holstein Kiel – Hannover 96 1: 2 (105 dakika sonra)

Hamburger SV – FC Viktoria Pilsen 3:3

SV 07 Elversberg – FC Ingolstadt 04 6: 2

SG Gensingen/Grolsheim – 1. FSV Mainz 05 0:16

BFC Dinamo 0-2 Hertha Berlin

SV Wehen Wiesbaden 1-1 FC Nordsjaelland

1. FC Kaiserslautern – taraftar seçimi Güney Pfalz 14:1

FC Astoria Walldorf – TSG Hoffenheim 1:3

VfL Osnabrück – Eintracht Braunschweig (45 dakika) 0:0

Fortuna Düsseldorf – Eintracht Braunschweig (45 dakika) 1:0

VfL Osnabrück – Fortuna Düsseldorf (45 dakika) 1: 1

TSG Bad König – SV Darmstadt 98 0:10

SpVgg Greuther Fürth – Gornik Zabrze 4: 4

Genç Erkekler Bern – Hertha Berlin 4: 2

1 FC Magdeburg – AEZ Zakakiou 8:1

Hohenloe seçimi – VfB Stuttgart 0:3

Gornik Zabrze – SC Paderborn 07 0:4

SV Werder Bremen – SV Drochtersen/Assel 2:1

Avusturya Lustenau – FC St. Pauli 1:7

1. FC Nürnberg – Diosgyor VTK 3:1

Viktoria Pilsen – Karlsruher SC 3:0

VfL Bochum 1848 – BSV Kickers Emden 9:2

FC Kopenhag – FC Schalke 04 2:0

Eintracht Braunschweig – SC Prusya Münster 1:3

FC Augsburg – Türkspor Augsburg 6:0

1 FC Slovacko – Holstein Kiel 0:1

Hannover 96 – SpVgg Unterhaching 2: 2 (120 dakika sonra)

SV Westfalia Rhynern – Borussia Dortmund 0:7

SV Elversberg – TSG Hoffenheim 2:1

ASV Natz – 1 FC Heidenheim 1846 0:12

FSV 63 Luckenwalde – 1.FC Union Berlin 0:2

SV Darmstadt 98 – Norwich Şehri 0:1

SG Dinamo Dresden – SC Paderborn 07 2:0

1. FC Nürnberg – Arsenal 1:1

SpVgg Greuther Fürth – FC Zürih 2:3

VfL Osnabrück – FC Emmen 5:0

1 FC Magdeburg 2-0 FC Nordsjaelland

Fortuna Düsseldorf – Slovan Liberec 2:1

SV Elversberg – Wormatia Solucanları 3:0

TuS Koblenz – 1. FSV Mainz 05 1: 6

Hamburger SV – FC Red Bull Salzburg 1:4

Eintracht Braunschweig – Real Betis Sevilla 3:1

FC St. Pauli – Sabah FK Masazir 4:1

Karlsruher SC – TSG Balingen 4:0

SC Avusturya Lustenau – Holstein Kiel 1: 6 (3×45 dakika sonra)

1. FC Nürnberg – 1. FC Saarbrücken 1:2

1. FC Kaiserslautern – Norwich City 0-0

FC Hansa Rostock – Pogon Szczecin 2:0

VfL Wolfsburg – amatör seçimi 4:0

SSV Reutlingen – VfB Stuttgart 0:4 0:4

FC Augsburg – Beşiktaş İstanbul 1: 1 (76 dakika sonra sona erdi)

DSC Arminia Bielefeld – FC St. Pauli 0:2

FC Schalke 04 – Gornik Zabrze 5:0

FSV Braunfels – Eintracht Frankfurt 1:15

SV Wehen Wiesbaden – VV St Truiden 1:0

Sport-Club Freiburg – Grashopper Club Zürih 6:1

FC Wegberg-Beeck – Borussia Mönchengladbach 1:1

SC Verl – VfL Bochum 1848 3: 1

RWD Molenbeek – Hertha Berlin 1: 2

Zalaegerszegi TE FC – 1 FC Union Berlin 3-2

Hertha Berlin – Kraliyet Antwerp 0:1

14:00’ten itibaren: 1. FC Köln, Hannover 96 ve Gornik Zabrze ile mini turnuva

SV Werder Bremen – VfL Oldenburg 3: 1

Hannover 96 – 1. FC Köln 0:1

1. FC Köln – Gornik Zabrze 3:1

Hannover 96 – Gornik Zabrze 3:0

SV Mergelstetten – 1 FC Heidenheim 1846 0:14

FC Giessen – SV Darmstadt 98 2:0

TSG Hoffenheim – Strazburg Yarışı

Fortuna Düsseldorf – Puskas Akademia

Bundesliga, dostluk maçları: Ücretsiz TV’de yayın ve canlı yayın

Test maçlarının çoğu ücretsiz TV’de canlı olarak gösterilmez. Birçok durumda, dahil olan kulüpler web siteleri ve YouTube kanalları aracılığıyla canlı yayınlar sunduğundan, yine de ücretsiz olarak orada olabilirsiniz.

Ayrıca spor kanallarındaki bazı partiler, örneğin Gökyüzü spor haberleri Gösterildi. Ödemeli TV kanalının bu kanalı Gökyüzü SporuAlmanya’daki herkes tarafından ücretsiz olarak alınabilir.

Bundesliga: Bir bakışta ilk maç günü

Tarih zaman Ev Misafir
Cuma, 18/08/2023 20.30 FC Bayern Münih werder bremen
Cumartesi, 19/08/2023 15:30 Bayer 04 Leverkusen RB Leipzig
Cumartesi, 19/08/2023 15:30 VfL Wolfsburg 1 FC Heidenheim
Cumartesi, 19/08/2023 15:30 TSG Hoffenheim sc freiburg
Cumartesi, 19/08/2023 15:30 FC Augsburg Borussia Mönchengladbach
Cumartesi, 19/08/2023 15:30 VfB Stuttgart VfL Bohum
Cumartesi, 19/08/2023 18.30 Borussia Dortmund 1. FC Köln
Pazar, 20/08/2023 15:30 Birlik Berlin 1.FSV Mainz 05
Pazar, 20/08/2023 17.30 Eintracht Frankfurt SV Darmstadt 98



Source link

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir